У 2000 році 21-річний Олександр Уері переїхав з Ліона до Шанхаю. Він намагався продавати свої роботи, але їх купували занадто дешево - десь по 235 доларів.
У 2004 році за порадою свого дилера Уері став Тао Хунцзіном. В якості псевдоніма він взяв ім'я китайського філософа. Як стверджує сам Уері, з новим ім'ям його справи пішли в гору: роботи стали брати і по 30 тисяч доларів. Це пояснюється просто: колекціонерам дуже цікаві китайські художники, оскільки вартість їхніх робіт, швидше за все, буде значно зростати в майбутньому. За даними бази даних Artprice.
Олександру Уері, щоб зберегти в таємниці свою особистість, доводилося пропускати відкриття власних виставок, або представлятися помічником художника. Інтерв'ю він давав по телефону: тоді в його ролі виступав дилер. За словами Уері, він вирішив взяти китайський псевдонім, щоб прославитися, оскільки відчував, що розтрачує свій талант.
«У Шанхаї я побачив всі ці підроблені Louis Vuitton і Prada і сказав собі:«Якщо вони роблять підроблені сумки, чому я не можу підробити китайського художника», - розповів Уері.
Тепер Уері каже, що більше йому альтер-его не потрібно: «Я досить відомий, а культурні відмінності між китайцями та іноземцями розмилися».
The New York Times зазначає, що по-справжньому відомим Уері стати не вдалося. У кращому випадку, пише газета, він представляє середній клас китайських художників. І чи допоможе йому прославитися розкриття справжнього імені, поки незрозуміло. Крім того, як пише NYT, західні ЗМІ сильно перебільшили, розповідаючи історію Уері: насправді, він не особливо приховував своє справжнє ім'я, це не було секретом для багатьох учасників ринку.