На Харківщині зникла 14-річна дівчинка (фото)

​Співробітники поліції встановлюють місцезнаходження 14-річної Марії Ушакової, жительки міста Первомайського.

Дівчина 11 лютого близько 14:50 після закінчення уроків залишила ліцей №2, але додому до теперішнього часу не повернулася.

Прикмети: 160-165, середньої статури, очі сіро-зелені, волосся каштанового кольору, на правій щоці родима пляма. Була одягнута у синю куртку з опушкою на капюшоні, сіру шапку з бубоном із блискітками, сірий шарф, коричневі штани, білий светр з візерунком коричневого кольору, чорні черевики. При собі мала рюкзак чорного кольору.

Шановні громадяни, якщо ви володієте інформацією про місцезнаходження розшукуваної, просимо негайно повідомити відділення поліції №1 Лозівського районного відділу поліції ГУНП в Харківській області за телефонами: (05748)3-21-12, 0668340582 (чергова частина), 0680854191 (ювенальна превенція), 0666158170 (сектор кримінальної поліції) або 102.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
23:52Протягли обличчям по підлозі і залишили помирати: жахливі подробиці вбивства на АЗС в Жмеринці
23:41У Білій Церкві матір спалила живцем власного сина, коли він спав
23:26Педофіл з Вінниці зґвалтував 12-річну дівчинку, яку методично схиляв до сексу в мережі
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО