На Миколаївщині зникла неповнолітня (фото)

​Новоодеським відділом поліції ГУНП в Миколаївській області розшукується Марченко Ольга Олегівна 2002 року народження, яка 20 лютого пішла з дому та до теперішнього часу її місцезнаходження невідоме.

Прикмети: зріст 165-170 см, середньої статури, волосся світло-русяве, очі карі.

Була одягнена у чорну куртку, чорні спортивні штани з білими лампасами, світлі кросівки.

Правоохоронці звертаються з проханням до громадян, які можуть допомогти встановити місцезнаходження неповнолітньої, повідомити наявну інформацію за адресою: м. Нова Одеса, вул. Центральна, 172, або за телефонами: (05167) 2-13-02, 093-858-68-58, 102.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли
18:04На Харківщині 12-річний виродок ґвалтував хлопчиків віком 10-12 років, одна з жертв – син загиблого військового
19:09У Рівному хвора на шизофренію жінка втекла зі швидкої допомоги

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО