На Вінниччині зникла дівчина (фото)

Поліцією Вінниччини розшукується безвісти зникла жителька села Байраківка Вінницького району Супрун Олена Сергіївна, яка 15 лютого поїхала до м. Немирів та до теперішнього часу не повернулась.

За наявною інформацією, наступного дня неповнолітню бачили у селі Ковалівка Вінницького району.

Її прикмети: зріст 165см, худорлявої тілобудови, волосся руде, на вказівному пальці лівої руки шрам.Була одягнена в чорні штани, білі кросівки та світло – зелену куртку.Громадяни, які володіють будь-якою інформацією, що допоможе встановити місцеперебування розшукуваної дівчини, можуть повідомити до поліції за телефонами (04332) 2 – 25 – 52, 0680186684 та «102».

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)
14:29На нозі майже не було плоті та виднілася кістка: у Кривому Розі знайшли рештки зниклої жінки у шафі в очереті (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО