12-річний хлопчик на Одещині скоїв самогубство: подробиці від поліції

У Подільському районі Одеської області загинув 12-річний хлопчик. Він отримав удар струмом. Про це повідомили в поліції Одещини.

Подія сталась сьогодні, 11 січня, близько восьмої години вечора на одній із залізничних станцій. Правоохоронцям про неї сповістила чергова.

Попередньо поліція встановила, що підліток піднявся на вагон вантажного потяга, де отримав удар електричним струмом. Він помер по дорозі в лікарню.

Поліціянти встановлюють всі обставини події, після чого їй нададуть правову кваліфікацію.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО