58 українців потрапили у ДТП в Румунії

11-08-16 11:30
ЕСПРЕСО.TV

Вночі з 10 на 11 серпня поблизу румунського селища Гароафа сталося ‪ДТП‬ за участі громадян України

Про це повідомляє Департамент консульської служби МЗС України.

Туристичний автобус з болгарськими реєстраційними номерами перевозив 58 громадян України (20 дорослих, 38 дітей), які прямували в Болгарію, зіткнувся з легковим автомобілем.

В результаті інциденту громадяни України не постраждали.

На місце ДТП прибув консул Посольства України з метою надання консульської допомоги співвітчизникам, яких було тимчасово розміщено у приміщенні, наданому місцевою адміністрацією.

Болгарське підприємство–перевізник зобов’язалося надати упродовж 11 серпня альтернативні автобуси (на заміну ушкодженому), на яких наші співвітчизники продовжать подорож за штатним маршрутом.

Місцеві правоохоронні органи розслідують причини та обставини події.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Труп розкладався 4 роки: у Києві в квартирі знайшли муміфіковане тіло
15:37Домагався з 4-річного віку: у Луцьку затримали педофіла-поліцейського з Іспанії, який мучив 6 дітей і всю родину
17:52На снігу багато крові: на Київщині пес пошматував 8-річного хлопчика на дитячому майданчику (фото, відео)
16:59На Полтавщині від отруєння невідомою речовиною померло троє людей
15:18У Луцьку помер 2-річний хлопчик, який випив алкоголь замість дитячого харчування

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО