Американця засудили до 30 років в'язниці за спробу долучитися до ІД

27-09-16 11:48
Reuters

Каліфорнійський суд засудив 25-річного громадянина США до 30 років в'язниці за спробу вирушити в Сирію, щоб приєднатися до бойовиків терористичної угруповання «Ісламська держава». Про це у вівторок, 27 вересня, повідомляє Reuters.

«З його боку немає ніякого каяття, він не засуджує діяльність ІД, хоче нести смерть і руйнування», — розповів телеканалу CBS Los Angeles суддя, зазначивши, що підсудний особливо небезпечним, оскільки заявляє про готовність до мученицької смерті.

Слідчі виявили у Надера Элхузаела відео, на якому чоловік у 2014 році присягав на вірність лідеру ІД Абу Бакру аль-Багдаді, зазначає International Business Times.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:30На Миколаївщині трагічно загинув 3-річний хлопчик, поки батько випивав
14:36​У Кривому Розі порізали і викинули з вікна жінку (фото)
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО