Аваков: сепаратисти залишили Комінтернове

24-12-15 13:12
BBC

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що незаконні збройні формування залишили село Комінтернове, куди вони зайшли раніше.

"Доповіла розвідка Нацполіціі: вранці бойовики покинули Комінтернове", - написав пан Аваков у Twitter.

Водночас прес-офіцер сектора "М" Олександр Кіндсфатер повідомив агентству "Інтерфакс-Україна", що сепаратисти не залишили Комінтернове, а просто ховаються.

"У нас немає інформації, що вони покинули. Сьогодні це селище відвідували спостерігачі СММ ОБСЄ. За інформацією місцевих жителів, бойовики ховаються в селі і ховають зброю", - розповів Олександр Кіндсфатер.

Збройні формування "ДНР" увійшли в село Комінтернове на Маріупольському напрямі 22 грудня.

Пізніше з'явилася інформація про те, що сепаратисти почали контролювати сусідні села Водяне та Заїченко. У прес-центрі АТО такі повідомлення не підтвердили.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)
14:29На нозі майже не було плоті та виднілася кістка: у Кривому Розі знайшли рештки зниклої жінки у шафі в очереті (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО