Автобус з 53 пасажирами перевернувся на Донеччині

27-02-17 14:35
УНН

Біля Бахмуту перевернувся рейсовий автобус з 53 пасажирами. Про це УНН повідомили у прес-службі поліції Донецької області.

Дорожньо-транспортна пригода сталася на трасі «Бахмут – Майорськ». Рейсовий автобус перевозив з Майорська у Бахмут 53 пасажири. На місці працюють працівники поліції та медики.

Близько 15:00 54-річний водій автобусу “БАЗ” не впорався з керуванням, виїхав за межі проїжджої частини та перекинувся. За медичною допомогою звернулись сім чоловік. За попередньою інформацією суттєвих тілесних ушкоджень пасажири не зазнали. Дітей серед пасажирів немає.

Відомості за цими фактами внесені в ЄРДР за попередньою кваліфікацією ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:0013 ударів сокирою: чоловік відрубав голову 5-річній дівчинці на Одещині
19:00Пригрозив груповим зґвалтуванням: судитимуть окупанта, який зробив страшне з 15-річною дівчинкою на Херсонщині
18:14 На Одещині троє дітей віком від 11 до 13 років провалилися під кригу: одна дитина померла
19:00У Києві 22-річний хлопець ледь не викинувся з 7 поверху балкону (відео)
17:00На Запоріжжі викрали і катували до смерті 11-річного хлопчика та жінку: її тіло втопили, а дитину залили бетоном

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО