Багато жертв: у Китаї стався сильний землетрус (відео)

19-05-20 08:50
РИА Новости

На південному заході Китаю в провінції Юньнань стався землетрус магнітудою 5,0. Чотири людини загинули, ще 23 отримали травми.

Підземні поштовхи були зафіксовані в понеділок увечері о 21.47 за місцевим часом (16.47 за Києвом) в повіті Цяоцзя міського округу Чжаотун, де проживають понад 5,5 млн осіб. Епіцентр землетрусу перебував на глибині 8 кілометрів.

Після землетрусу місцева влада оперативно організувала рятувальні роботи. Жителі, які перебували в пошкоджених будівлях, були евакуйовані в безпечні місця. Кількість евакуйованих поки не повідомляється.

На поширених в соцмережах відеозаписах видно, що багатьох людей землетрус застав на вулиці, в магазинах і школах. Провінція Юньнань розташована в сейсмонебезпечному регіоні, тому місцеві жителі знають, що необхідно робити: вони або сховалися в найбільш безпечних місцях, або оперативно вийшли з приміщень.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку
19:07У Києві племінник жорстоко вбив дядька: чоловіку завдали 26 ударів ножем, обрізали ніс та губу
23:05Стрілянину в школі на Закарпатті розслідують як теракт: підліток виконував вказівки з месенджера (відео)
22:55Затримали зятя на Харківщині, який задушив і півтора року ховав труп тещі (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО