Батькам загрожує до 5 років: у Польщі потонув дворічний українець (фото)

На заході Польщі в озері Шперек потонув дворічний українець, поки його батьки спали.

Про це повідомляє Fakt.

Інцидент стався у Великопольському воєводстві 15 липня. 2,5-річний Владислав разом з батьками перебував у розважальному центрі "Лідо". Двері котеджу не закривали на ніч, тому хлопчик безперешкодно зміг вийти на вулицю. Він пішов до озера і впав з пристані у водойму. Коли саме це сталося - невідомо.

Тіло хлопчика у воді помітили місцеві жителі, які і викликали рятувальні служби. Медики намагалися реанімувати дитину, але врятувати її, на жаль, не вдалося.

Батьки дитини, пара з України, підійшли до озера вже після прибуття рятувальників. Відомо, що у загиблого хлопчика є 12-річна сестра. Біля озера вони відпочивали з іншою сім'єю, напередодні ввечері вживали алкоголь, лягли спати близько 5:00.

Польська прокуратура звинуватила батьків загиблого в доведенні дитини до небезпеки і ненавмисному доведенні до смерті – адже вони залишили двері будинку відкритими. Українці свою провину визнали.

Їм загрожує від 3 місяців до 5 років позбавлення волі.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Труп розкладався 4 роки: у Києві в квартирі знайшли муміфіковане тіло
15:37Домагався з 4-річного віку: у Луцьку затримали педофіла-поліцейського з Іспанії, який мучив 6 дітей і всю родину
17:52На снігу багато крові: на Київщині пес пошматував 8-річного хлопчика на дитячому майданчику (фото, відео)
16:59На Полтавщині від отруєння невідомою речовиною померло троє людей
15:18У Луцьку помер 2-річний хлопчик, який випив алкоголь замість дитячого харчування

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО