Без батька залишилися двоє дітей: від коронавірусу на Київщині помер поліцейський

У Борисполі 29 листопада від ускладнень, викликаних коронавірусною інфекцією, помер співробітник поліції Київщини, старший сержант 38-річний Віктор Кириченко. Про це повідомив начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов у соцмережі Facebook.

Зазначається, що чоловік помер у реанімаційному відділенні лікарні після двох тижнів боротьби з хворобою.

Віктор Кириченко прийшов працювати у правоохоронні органи у 2002 році, а після переатестації у 2015 році продовжив службу в Національній поліції.

"На жаль, без батька залишилися двоє дітей – хлопчик та дівчинка. Відгуки про нього тільки позитивні", – розповів наш співрозмовник.

У пресслужбі поліції Київської області уточнили, що Кириченко обіймав посаду поліцейського сектора реагування патрульної поліції Бориспільського відділу поліції.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Полтавщині матір вчиняла сексуальне насильство над 6-річною донькою та виготовляла порно
15:40У Києві померла 8-річна дівчинка, якій неправильно встановили діагноз
15:10В Одесі 10-річна дівчинка провалилася під тротуарну плитку і впала в 4-метрову яму (фото)
19:00Зв’язані руки, а на голові – пакет: на Буковині свекор задушив 21-річну невістку і закопав тіло на городі
15:00В автотрощі з вантажівкою "Нової пошти" біля Львова загинули жінка та її 14-річний син (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО