Біля обмінника у Києві сталася стрілянина

21-12-16 12:31
УНН

У Києві під час конфлікту щодо курсу валют поблизу обмінника 20-річний студент отримав вогнепальні поранення передпліччя та стегон, правоохоронці розпочали два кримінальні провадження Про це повідомили в прес-службі поліції Києва.

Дніпровське управління поліції отримало виклик про стрілянину на вулиці Малишка.

На місці події до правоохоронців звернувся 44-річний місцевий житель. Чоловік пояснив, що близько 17:50 до нього зателефонувала дружина, яка працює касиром у пункті обміну валют, і попросила терміново прийти: у неї виник конфлікт із клієнтами, яких не влаштував курс обміну.

За його словами, коли він приїхав, в обміннику знаходилися двоє незнайомців, які лаялися і кидалися у бійку до жінки. Чоловік зробив зауваження, тож один із відвідувачів відразу накинувся на нього і почав бити ногами і руками. Тоді киянин вибіг на вулицю, дістав із сумки зареєстрований пристрій для відстрілу гумовими кулями і повідомив переслідувачу, що буде стріляти.

Молодший із незнайомців (згодом поліція встановила, що це були батько та син) забрав старшого, аби закінчити суперечку мирно. Чоловіки пішли, але за кілька хвилин батько повернувся, знову виникла бійка, під час якої його опонент застосував травматичну зброю.

Згодом до поліції надійшло повідомлення лікарів про постраждалого із вогнепальним пораненням передпліччя та стегон. У медичному закладі, куди прибули правоохоронці, до них звернувся 20-річний студент, який пояснив, що отримав поранення біля обмінника, коли спробував владнати конфлікт батька з невідомим.

Слідчим відділом Дніпровського управління поліції за заявами двох сторін розпочаті два кримінальні провадження попередніми кваліфікаціями ст.125 (Умисне нанесення легких тілесних ушкоджень) Кримінального кодексу України.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
14:01На Черкащині кілер застрелив 4 поліцейських, ще один поранений: подробиці та фото
22:36У Миколаєві у сміттєвому контейнері знайшли новонароджену дитину (фото)
23:52На Житомирщині матір з маленькими доньками загинула в пожежі, але встигла врятувати 2-річного сина
23:10Страшна аварія через ожеледицю: на Закарпатті автобус із дітьми впав у воду (фото)
19:00На Харківщині старий педофіл регулярно ґвалтував 8-річну дівчинку, яка вважала його рідним дідусем

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО