Бойовик так званої "ДНР" хотів підірвати дитячий магазин

Бойовик так званої "ДНР" готував теракт у дитячому магазині. Про це розповів заступник начальника відділу прокуратури Запорізької області, де і будуть судити терориста, Руслан Даценко.

2015 року в змові зі співробітником міліції м. Дніпрорудного (Запорізька область) бойовик так званої "ДНР" готувався підірвати дитячий магазин.

В поле зору правоохоронців він потрапив уже давно. З весни 2014 року чоловік записався в ополченці так званої "ДНР" і входив у диверсійну групу бойовика Козиренко. Надалі терориста помітило "керівництво" і він почав командувати одним із взводів комендантської полку фейкового "Міністерства оборони "ДНР".

Бойовика судитимуть заочно, оскільки зараз він продовжує переховуватися на непідконтрольній Україні території.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
18:53На Харківщині 19-річний хлопець​ ️зґвалтував 13-річну падчерку рідного дядька
18:36У Павлограді чоловік взяв у заручники жінку та вимагав привезти кума (відео)
17:38Жах на Київщині: чоловік перерізав горло неповнолітній дівчині, коли та спала у своєму ліжку
16:18На Хмельниччині далекобійник намагався зґвалтувати 13-річну дівчинку
23:5577-річний педофіл з Дніпра ґвалтував двох дівчат 7 та 8 років

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО