Бойовики «Ісламської держави» стратили журналістку

05-01-16 14:22
Lenta.ru

Бойовики терористичного угруповання «Ісламська держава» стратили журналістку Рукию Хассан (Ruqia Hassan). Про це повідомляє сирійська журналістська організація Syria:direct, за даними якої Хассан стала вже п'ятим репортером, якого ісламісти стратили з жовтня.

Хассан співпрацювала з групою Raqqa is Being Slaughtered Silently , іноді писала під псевдонімом Нісан Ібрагім (Nisan Ibrahim). Про життя на окупованій ІД території, зокрема, в Ракка, вона розповідала у своїх акаунтів в соцмережах.

Пропала Хассан, яка критично писала про результати діяльності ісламістів, в період з липня по грудень минулого року. За інформацією Syria:direct, ІД повідомило її родичів про кару, до якої Хассан засудили за звинуваченнями у шпигунстві.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
18:00Усе почалося з розбитого дзеркала: на Харківщині катували та ґвалтували 14-річного сироту на відео
17:4110-річна дитина з інвалідністю померла від голоду на Вінниччині
19:457 років батьки-педофіли знімали порно з донькою, а почали з 6-місяців дитини
18:53Вбивав ударами в живіт: на Дніпропетровщині жінка отримала тяжкі травми від свого чоловіка
20:0075 ударів 10-річній дівчинці: біля Ужгорода вітчим забив до смерті падчерку, її 5-річній сестрі теж дісталось

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО