Бойовики неприємно здивували сили АТО

Протягом доби російсько-терористичні війська посиленно атакували позиції сил АТО, тільки Мар'їнку обстріляли 22 рази з різних видів зброї.

Про це повідомляє прес-служба штабу АТО на своїй сторінці в Facebook.

«22 рази противник вів прицільний вогонь з мінометів, гранатометів та стрілецької зброї по опорних пунктах сил АТО в Мар’їнці. По контрольному пункту Мар’їнка працював снайпер та зенітна установка ворога», - йдеться у повідомлені.

Загалом, за інформацією штабу АТО, бойовики 55 разів порушували режим припиненння вогню.

«Зі стрілецької зброї та гранатометів різних систем були обстріляні наші позиції в Пісках, Опитному, Авдіївці, Майорську та Новгородському. Окрім цього, по нашому опорному пункту в Зайцевому противник відкривав вогонь з міномету», - додають у прес-службі.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:53На Київщині потяг збив на смерть зовсім молодого чоловіка, який сидів на колії
21:43У Сумах граната вибухнула в руках 11-річного хлопчика
21:26У Києві чоловік задушив знайомого кайданками
17:41У Радомишлі чоловік зарізав дружину та 9-річну доньку: соцслужби відмовились захищати жінку з 5 дітьми
18:00Усе почалося з розбитого дзеркала: на Харківщині катували та ґвалтували 14-річного сироту на відео

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО