Бойовики обстріляли з мінометів Красногорівку і Новотроїцьке

07-04-17 16:38
УНН

Минулої доби бойовики обстріляли з використанням мінометів Красногорівку та Новотроїцьке. Про це під час брифінгу повідомив речник Міністерства оборони з питань АТО, полковник Андрій Лисенко

“Маріупольський напрямок. Переважна більшість збройних інцидентів сталася на ділянці фронту Павлопіль-Широкіне. Крім легкого озброєння, противник активно застосовував бронетехніку, а також міномети. Найбільша кількість обстрілів сталася в Широкіному, їх зафіксовано 10. Також бойові дії велися у Красногорівці і Новотроїцькому. На обох рубежах окупанти застосували міномети”, — сказав він.

Всього минулої доби, 6 квітня, за даними Міноборони, на маріупольському напрямку сталося 29 ворожих обстрілів, три з них із важкого озброєння.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:0013 ударів сокирою: чоловік відрубав голову 5-річній дівчинці на Одещині
19:00Пригрозив груповим зґвалтуванням: судитимуть окупанта, який зробив страшне з 15-річною дівчинкою на Херсонщині
18:14 На Одещині троє дітей віком від 11 до 13 років провалилися під кригу: одна дитина померла
19:00У Києві 22-річний хлопець ледь не викинувся з 7 поверху балкону (відео)
17:00На Запоріжжі викрали і катували до смерті 11-річного хлопчика та жінку: її тіло втопили, а дитину залили бетоном

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО