Бойовики обстріляли житлові будинки на Луганщині - розвідка

За даними розвідки бойовики обстріляли житлові будинки у населеному пункту Голубівка на Луганщині. Внаслідок чого було поранено цивільних осіб. Про це під час брифінгу повідомив полковник Максим Праута з пресцентру Міністерства оборони України

Так, головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє про чергові спроби командування російсько-окупаційних військ дискредитувати Збройні Сили України.

"Зокрема, 10 січня артилерійський підрозділ дислокованої в Алчевську 4 окремої мотострілецької бригади 2 АК здійснив провокаційний обстріл позицій Об’єднаних сил. При цьому окупанти влучили у район житлових будинків н.п. Голубівка на тимчасово окупованій території у Луганській області, внаслідок чого поранень, у т.ч. важких, зазнали цивільні особи", - зазначив він.

Зазначається, що аби приховати свої злочинні дії та перекласти відповідальність за обстріл на підрозділи Об’єднаних сил, противник вкотре вдався до розповсюдження фейкової інформації через місцеві та російські ЗМІ.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
23:31Душив та утримував у квартирі: на Дніпропетровщині чоловік катував вагітну 16-річну співмешканку
18:00Била ногами по голові і плювала в обличчя: на Миколаївщині дівчинка влаштувала тортури однолітці
15:55У Тернополі чоловік застрелився у вбиральні ТЦК
19:00Поки всі спали: на Київщині чоловік зґвалтував 6-річну доньку свого друга
17:00На Чернігівщині 32-річна матір за гроші підкладала малу доньку під чоловіків, а ті її ґвалтували

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО