Бойовики показали, у що перетворили «Донбас Арену»

Терористи з угруповання «ДНР» влаштували екскурсію по захопленій «Донбас Арені».

Бойовики дозволили місцевим журналістам зафіксувати, в якому стані знаходиться домашній стадіон «Шахтаря», – передає Український футбол.

Один з донецьких фотографів Денис Григорюк опублікував на своїй сторінці в соцмережі «Вконтакте» знімки окупованій арени. Фотографії виразно передають гнітючий вигляд занедбаного стадіону, стан якого в руках терористів стає все гірше з кожним днем.

На табло «Донбас Арени» світиться прапор фейкової республіки. Однак найбільш сумно виглядає поле стадіону і його фасад, пошкоджений ще під час арт-обстрілів в 2015 році.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:23Ікспарк відкрив ПУНКТ та ЛАЗНЮ НЕЗЛАМНОСТІ для киян
13:02У Києві акушер-гінеколог вбила породілля, а немовля народилося мертвим
11:59У Львові жінка дуже жорстоко вбила безхатченка
23:59На Сумщині дідусь упродовж 5 років ґвалтував малолітню онуку: вперше це сталось, коли їй було 9 років
14:37Маска, каска, ніж: 9-класник, який напав з ножем на школу у Києві, працював на ФСБ (фото, відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО