Бойовики стріляли з гранатометів біля Авдіївки та Попасної

Протягом минулої доби, 30 грудня, в районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі зафіксовано п’ять порушень режиму припинення вогню. Серед українських військових бойових втрат та поранень немає.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

Зокрема, поблизу Авдіївки бойовики кілька разів відкривали вогонь в бік українських позицій з гранатометів різних систем, а неподалік Старогнатівки - з великокаліберного кулемета.

Крім того, російсько-окупаційні війська вели вогонь з автоматичних станкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї біля Попасної.

На решті ділянок відповідальності українських підрозділів спостерігалася тиша.

На обстріли противника українські захисники відкрили вогонь у відповідь. Про факти порушень режиму припинення вогню збройними формуваннями Російської Федерації повідомлено представників ОБСЄ через Українську сторону СЦКК.

Від початку поточної доби, 31 грудня, зафіксовано одне порушення режиму припинення вогню. Бойовики стріляли з ручного протитанкового гранатомета та стрілецької зброї в районі Старогнатівки.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця
18:42На Львівщині чоловік застрелив двох своїх дітей і наклав на себе руки: з’явилось фото хлопчика та дівчинки
18:16У Північній Кароліні застрелили 21-річну українську біженку
17:07На Київщині "реабілітаційний центр" тримав у рабстві 58 людей (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО