Бойовики з гармат обстрілювали будинки мирних жителів біля Світлодарської дуги

23-12-16 14:15
УНН

Після невдалого штурму на Світлодарській дузі бойовики тричі обстріляли прифронтове селище з гармат калібру 152 мм. Про це під час брифінгу повідомив речник Міністерства оборони України з питань АТО Андрій Лисенко

“Одразу після невдачі штурму окупант з гармат калібру 152 мм відкрив вогонь у бік домівок мирних жителів села Миронівка, що за 5 кілометрів на північ від району бойових дій на Світлодарській дузі. Пізніше протягом доби це прифронтове селище було обстріляно противником ще двічі — з тих же великокаліберних гармат”, — сказав він.

Крім цього, зранку бойовики в Авдіївці відкривали вогонь з мінометів, гранатометів різних систем та стрілецької зброї. Там же ворог порушив тишу вдень, перед заходом сонця та пізно ввечері. До кінця доби противник відкривав двічі вогонь з важкого озброєння поблизу Луганського загальною тривалістю близько трьох годин. Також по одній ворожій збройній провокації відбулося у Новгородському та Верхньоторецькому, що на захід від окупованої Горлівки.

Нагадаємо, минулої доби внаслідок бойових дій загинуло двоє українських військових.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО