Бойовики застосували важку артилерію біля Широкино

На Маріупольському напрямку зафіксовано 29 випадків ведення вогню. Про це повідомляється на офіційній сторінці прес-центру штабу АТО.

Зокрема у Широкиному ворог застосував артсистеми калібру 152 мм, а також 120 та 82 мм міномети. Крім цього, російські окупанти зі 120 мм мінометів обстріляли наші позиції поблизу Гнутового. Неспокійно й біля Мар’їнки, Старогнатівки та Красногорівки, де противник вів вогонь з різних видів стрілецької зброї.

Також, 29 обстрілів зафіксовано на Донецькому напрямку. Поблизу Майорська по українських захисниках ворог випустив понад 30 мін із 120 мм мінометів. А у Зайцевому ворог вів вогонь зі 120, 82 мм мінометів, гранатометів та стрілецької зброї. По Авдіївці та Луганському окупанти стріляли з гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

На Луганщині доба пройшла відносно спокійно. Тут супротивник здійснив три неприцільних обстріли позицій сил АТО біля Новоолександрівки.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:53На Київщині потяг збив на смерть зовсім молодого чоловіка, який сидів на колії
21:43У Сумах граната вибухнула в руках 11-річного хлопчика
21:26У Києві чоловік задушив знайомого кайданками
17:41У Радомишлі чоловік зарізав дружину та 9-річну доньку: соцслужби відмовились захищати жінку з 5 дітьми
18:00Усе почалося з розбитого дзеркала: на Харківщині катували та ґвалтували 14-річного сироту на відео

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО