Бойовики завдали ракетного удару по машині з бійцями ЗСУ: подробиці

У вівторок, 31 березня, на Донбасі в результаті обстрілу бойовиків два військовослужбовця ЗСУ отримали поранення. Про це повідомляє прес-центр Операції об'єднаних сил.

Так, згідно з повідомленням, бойовики обстріляли українських військових, після чого два захисника України отримали поранення. Вони були доставлені в лікарні, їм надана медична допомога.

"Такі дії російських окупантів безкарними не залишилися - вогнем військовослужбовці зі складу Об'єднаних сил придушили ворожу активність. На свої агресивні дії противник і надалі будуть отримувати адекватну і невідворотну відповідь з боку українських захисників", - заявили в ООС.

Журналіст Юрій Бутусов уточнив у себе в Facebook, що бойовики завдали ракетного удару по вантажній машині ЗСУ неподалік від селища Новотошківське.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
17:00На Запоріжжі викрали і катували до смерті 11-річного хлопчика та жінку: її тіло втопили, а дитину залили бетоном
15:32У Нікополі 23-річна мачуха вбила 10-річну дівчинку, бо та взяла її косметику
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця
18:42На Львівщині чоловік застрелив двох своїх дітей і наклав на себе руки: з’явилось фото хлопчика та дівчинки

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО