Бойовики збили безпілотник ОБСЄ на околиці Горлівки

Близько 9:45 ранку в п'ятницю на південно-західній околиці Горлівки бойовики збили безпілотний літальний апарат Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Про це повідомляє штаб АТО.

"Представники СММ ОБСЄ підтвердили втрату зв'язку з літальним апаратом. Водночас підрозділи сил АТО, які несуть службу в тому районі, бачили вибух у повітрі над територією, яку контролюють бойовики", - сказано в повідомленні.

Штаб АТО зазначає, що перед тим, як почати роботу в тій чи іншій області, представники ОБСЄ попереджають про це обидві сторони конфлікту, а приналежність самого БПЛА Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ легко розпізнається за конструкцією і нанесеними на нього розпізнавальними знаками.

Нагадаємо, місія ОБСЄ повідомила, що 20 травня, порушивши Мінські угоди, бойовики "ДНР" відключили електроживлення ретранслятора СММ у Донецьку, вивівши з ладу дистанційне моніторингове обладнання СММ на підконтрольній "ДНР" шахті "Жовтнева" і в підконтрольній уряду Авдіївці.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Зв’язані руки, а на голові – пакет: на Буковині свекор задушив 21-річну невістку і закопав тіло на городі
15:00В автотрощі з вантажівкою "Нової пошти" біля Львова загинули жінка та її 14-річний син (фото)
11:00Виліз на перила, щось кричав і зірвався: у Львові в ТРЦ 20-річний юнак впав з 3 поверху (фото)
19:00Тіло 11-річного хлопчика, якого зарізали, знайшли у Шептицькому просто неба
15:36Вистрибнув порізаним, щоб вижити, але зірвався з 11 поверху: подробиці кривавої драми на Оболоні в Києві (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО