Бжезінській: Якщо Україна не розвалиться, Путін буде вимушений шукати інший вихід

Господар Кремля не зупиниться і шукатиме інші методи боротьби з Україною, якщо вона не розвалиться. Про це заявив відомий американський політолог Збігнєв Бжезінській в інтерв’ю німецькому виданню «Шпігель».

«Якщо Україна зможе не розвалитися найближчим часом - вождь в Росії буде змушений шукати інші підходи. Дуже сподіваюся, що він досить розумний, щоб діяти відповідно до ситуації - краще пізно, ніж ніколи»,- зауважив політолог.

Бжезінській також переконаний в тому, що через свою хитрість Путін не зупиниться, а й далі ризикуватиме життями майже 40 мільйонів людей.

«Він внутрішньо хитрий, володіє шостим чуттям, вміє відчувати ситуацію. З останніх його дій, я вже говорив, я не можу зрозуміти одного - жертвувати 40 мільйонами ? Люди, які ніколи б не стали ворогами Росії при інших обставинах. Дуже ризикований крок.»,- сказав Бжезінській.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
17:00Спалахнув миттєво, наче сірник: на Закарпатті 8-річний хлопчик сильно обгорів під час спалювання сміття
14:54На Львівщині чоловіка жорстоко вбили каменем по голові
19:00У Дніпрі маніяк зв'язав і зґвалтував 11-річного хлопчика, а потім задушив його
17:58На Миколаївщині позашляховик злетів з моста у водойму і потонув: у авто було 5 дітей (фото)
21:24Зняла на відео: на Вінниччині 82-річний педофіл зґвалтував 10-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО