Чемпіонат з футболу призупинили через коронавірус

Швейцарський футбольний союз прийняв рішення призупинити на певний період змагання чемпіонату Швейцарії через загрозу коронавірусу. Про це сказано на сайті швейцарської ліги

20 клубів прийняли рішення на зустрічі в Берні, за яким чемпіонат не буде тривати до 15 березня. Подальша процедура залежить від рішення Федеральної ради про заборону заходів.

Така дата визначена через те, що уряд Швейцарії прийняв рішення про заборону всіх масових заходів до 15 березня, в яких бере участь понад 1000 чоловік.

Примітно, що обговорювалася можливість проведення ігор без глядача. Клуби вирішили відмовитися від цього кроку з економічних причин.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Зв’язані руки, а на голові – пакет: на Буковині свекор задушив 21-річну невістку і закопав тіло на городі
15:00В автотрощі з вантажівкою "Нової пошти" біля Львова загинули жінка та її 14-річний син (фото)
11:00Виліз на перила, щось кричав і зірвався: у Львові в ТРЦ 20-річний юнак впав з 3 поверху (фото)
19:00Тіло 11-річного хлопчика, якого зарізали, знайшли у Шептицькому просто неба
15:36Вистрибнув порізаним, щоб вижити, але зірвався з 11 поверху: подробиці кривавої драми на Оболоні в Києві (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО