Через масове захворювання на кір у Львові скасували футбольний матч

25-05-18 15:37
Zaxid.net

2 червня у Львові мав відбутися перший домашній матч клубу з американського футболу "Левів" (Lviv Lions) проти миколаївських "Вікінгів" (Vikings)

Однак гру довелося перенести. Причиною для перенесення стало захворювання гравців львівської команди на кір.

Відтак перша домашня гра команди відбудеться аж 8 липня проти київських "Жеребців" (Stallions Kyiv). До цього "Леви" ще зіграють на виїзді матч проти київських "Слов'ян" 16 червня.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)
14:29На нозі майже не було плоті та виднілася кістка: у Кривому Розі знайшли рештки зниклої жінки у шафі в очереті (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО