Через занадто ефектну помічницю звільнили заступника міністра освіти (фото)

Кабмін звільнив заступника очільника Міністерства освіти й науки України Ігоря Гарбарука. Це трапилося після того, як він засвітився на ефектному фото зі своєю помічницею Христиною Тишкун.

Відповідну заяву на звільнення чиновник написав за власним бажанням. Про рішення уряду повідомила народна депутатка від партії "Слуга народу" Юлія Гришина у Telegram.

Кілька днів тому у соцмережах почали активно обговорювати таємничу брюнетку, яку помітили на фото поряд із заступником міністра освіти й науки Ігорем Гарбаруком і мером Львова Андрієм Садовим. Вона з'явилася на офіційній зустрічі у чорній сукні з наполовину оголеними грудьми без бюстгальтера. Нею виявилася 27-річна юристка Христина Тишкун, яка представилася помічницею Гарбарука.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
08:37Мешканці київської багатоповерхівки залишилися без гарячої води та опалення через відмову «Ковальської» погодити договір нового ОСББ із «Нафтогазом»
13:37Хід українця Ігоря Самуненкова визнали найблискучішим на Titled Tuesday
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО