Чоловік погрожує підірвати житловий будинок у Львові, – поліція

16-06-17 13:28
Канал 24

У Львові житель одного з будинків на вулиці Науковій повідомив у поліції, що його сусід хоче підірвати будівлю газовим балоном.

Про це повідомили у прес-службі ГУ Нацполіції у місті Львові.

"Сьогодні, 16 червня, на оперативний номер 102 надійшло повідомлення від мешканця одного з будинків по вулиці Науковій. Чоловік повідомив, що його сусід хоче підірвати будинок газовим балоном", – йдеться у повідомленні.

На місце події для перевірки інформації виїхали експерти-вибухотехніки, слідчо-оперативна група та працівники інших служб.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:23Ікспарк відкрив ПУНКТ та ЛАЗНЮ НЕЗЛАМНОСТІ для киян
13:02У Києві акушер-гінеколог вбила породілля, а немовля народилося мертвим
11:59У Львові жінка дуже жорстоко вбила безхатченка
23:59На Сумщині дідусь упродовж 5 років ґвалтував малолітню онуку: вперше це сталось, коли їй було 9 років
14:37Маска, каска, ніж: 9-класник, який напав з ножем на школу у Києві, працював на ФСБ (фото, відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО