Чоловік спалив будинок тещі на Харківщині (фото)

На Харківщині слідчі повідомили чоловіку про підозру у підпалі приватного будинку.

Подія сталася ввечері 15 липня у селі Сіряки Солоницівської територіальної громади. До поліції від 88-річної жінки надійшло повідомлення про пожежу в приватному домоволодінні.

"Встановлено, що 52-річний чоловік, який проживає разом з донькою потерпілої у цьому ж будинку, перебував у стані алкогольного сп’яніння та під час сварки взяв каністру з бензином, облив оселю та підпалив", - розповіли у поліції Харківської області.

Палія затримано в порядку статті 208 КПК України.

Слідчі за процесуального керівництва Дергачівської окружної прокуратури Харківської області повідомили чоловіку про підозру за ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до десяти років.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
23:31Душив та утримував у квартирі: на Дніпропетровщині чоловік катував вагітну 16-річну співмешканку
18:00Била ногами по голові і плювала в обличчя: на Миколаївщині дівчинка влаштувала тортури однолітці
15:55У Тернополі чоловік застрелився у вбиральні ТЦК
19:00Поки всі спали: на Київщині чоловік зґвалтував 6-річну доньку свого друга
17:00На Чернігівщині 32-річна матір за гроші підкладала малу доньку під чоловіків, а ті її ґвалтували

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО