Чоловік у Києві намагався продати цілий арсенал зброї

15-10-15 09:58
СБУ

Cпівробітники Служби безпеки України викрили у Києві факт збуту великої партії вогнепальної зброї, вибухівки та боєприпасів, повыдомляє сайт СБУ

У Деснянському районі столиці працівники Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області затримали зловмисника, який намагався продати цілий арсенал.

Під час обшуків з його гаража правоохоронці вилучили 24 гранати Ф-1, РПГ та РГД, 42 детонатори, пістолет Макарова з двома обоймами патронів, 36 імітаторів вибуху та майже дві тисячі набоїв різного калібру. Наразі триває слідство за ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) Кримінального кодексу України, зловмисника взято під варту, вирішується питання про оголошення йому підозри.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
18:53На Харківщині 19-річний хлопець​ ️зґвалтував 13-річну падчерку рідного дядька
18:36У Павлограді чоловік взяв у заручники жінку та вимагав привезти кума (відео)
17:38Жах на Київщині: чоловік перерізав горло неповнолітній дівчині, коли та спала у своєму ліжку
16:18На Хмельниччині далекобійник намагався зґвалтувати 13-річну дівчинку
23:5577-річний педофіл з Дніпра ґвалтував двох дівчат 7 та 8 років

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО