Чоловік відкрив стрілянину в одному з готелів Львова: деталі

29-01-18 17:35
Канал 24

У понеділок, 29 січня, близько 01:00 ночі патрульні 1 батальйону отримали виклик про стрільбу в одному із готелів Галицького району у Львові.

Про це повідомляє Патрульна поліція Львівської області у Facebook.

"За даними офіціантів, невідомий чоловік із незрозумілих для них причин витягнув предмет схожий на зброю і здійснив постріл у їх сторону. Клієнт влучив у пляшку, яка стояла на полиці", – йдеться у повідомленні.

Чоловік одразу сів в автомобіль марки Toyota і поїхав геть. Транспортний засіб передали в орієнтування і на перетині вулиць Виговського-Городоцька виявили за кілька хвилин розшукуваний автомобіль.

Правоохоронці виявили під курткою предмет схожий на зброю. Чоловік висловлювався до патрульних нецензурною лайкою і перебував в очевидному стані алкогольного сп‘яніння. Чоловік не мав документів на зброю.

На місце події викликали слідчо-оперативні групи. За попередньою версією, це хуліганство.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:53На Київщині потяг збив на смерть зовсім молодого чоловіка, який сидів на колії
21:43У Сумах граната вибухнула в руках 11-річного хлопчика
21:26У Києві чоловік задушив знайомого кайданками
17:41У Радомишлі чоловік зарізав дружину та 9-річну доньку: соцслужби відмовились захищати жінку з 5 дітьми
18:00Усе почалося з розбитого дзеркала: на Харківщині катували та ґвалтували 14-річного сироту на відео

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО