Чоловіка засудили на довічно за зґвалтування та вбивство жінок на Вінниччині

20-12-16 11:35
УНН

На Вінниччині до довічного позбавлення волі засудили чоловіка, який зґвалтував та вбив двох жінок у місті Ладижин. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Вінницької області.

У березні 2016 року чоловіка умовно-достроково звільнили з Піщанської виправної колонії № 59 після застосування до нього “Закону Савченко”. Покарання він відбував за вчинення зґвалтування та умисного вбивства при обтяжуючих обставинах (ч. 1 ст. 152, п. 4, 9 ч. 2 ст. 115 КК України).

Обвинувальний акт з кваліфікацією кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 152, п. п. 9, 10, 13 ч. 2 ст. 115 КК України та ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 152, п. п. 9, 10, 13 ч. 2 ст. 115 КК України, направлено до суду.

Наразі розгляд справи у суді закінчено. Злочинцю винесено обвинувальний вирок та засуджено його до довічного позбавлення волі.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
13:02У Києві акушер-гінеколог вбила породілля, а немовля народилося мертвим
11:59У Львові жінка дуже жорстоко вбила безхатченка
23:59На Сумщині дідусь упродовж 5 років ґвалтував малолітню онуку: вперше це сталось, коли їй було 9 років
14:37Маска, каска, ніж: 9-класник, який напав з ножем на школу у Києві, працював на ФСБ (фото, відео)
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО