Декларація Яценюка: збагатився на депозитах

Колишній прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк вперше подав електронну декларацію про доходи за 2016 рік.

За інформацією на офіційному сайті політика, у минулому році його дохід склав 2 млн 224 тисяч гривень. За час перебування на посаді прем'єра Яценюк заробив 117,6 тисяч гривень, 1,5 млн гривень він отримав з банківських депозитів, а 600 тисяч гривень - з оренди житла.

На банківських рахунках Яценюк зберігає 543,3 тисяч доларів та 4 млн 169 тисяч гривень. Готівкою екс-прем'єр тримає 475 тисяч доларів і 300 тисяч гривень.

Дружина Яценюка, Терезія, за 2016 рік заробила 1 млн 397 тисяч гривень. Більше мільйона з цієї суми складає дохід від підприємницької діяльності.

Також зазначено, що родина Яценюка не має нерухомості за кордоном, рахунків в іноземних банках та офшорних компаній.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО