Десята жінка звинуватила Дональда Трампа в домаганнях

21-10-16 10:59
BBC

Ще одна жінка звинуватила кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа у сексуальних домаганнях.

45-річна інструктор з йоги Карена Вірджинія стала десятою жінкою, яка розповіла про непристойну поведінку мільярдера - за її словами, Дональд Трамп хапав її за руку і торкався грудей у 1998 році на Відкритому чемпіонаті США з тенісу.

Пані Вірджинія заявила, що Дональд Трамп нібито вказував на неї іншим чоловікам і говорив: "Гей, подивіться на це. Ми таку ще не бачили. Подивіться на ці ноги".

"Наче я була предметом, а не людиною", - розповіла Вірджинія, додавши, що відчувала себе "заляканої і безпорадною".

На початку місяця журналісти оприлюднили приватний запис 2005 року, на якому Дональд Трамп непристойно виражається про жінок. У відповідь бізнесмен заявив, що це була звичайна чоловіча балаканина в роздягальні, і в житті він би ніколи не дозволив собі нічого подібного.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку
19:07У Києві племінник жорстоко вбив дядька: чоловіку завдали 26 ударів ножем, обрізали ніс та губу
23:05Стрілянину в школі на Закарпатті розслідують як теракт: підліток виконував вказівки з месенджера (відео)
22:55Затримали зятя на Харківщині, який задушив і півтора року ховав труп тещі (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО