Дід з вибухівкою в банці меду сів на 15 років

30-03-16 16:49
Лівий берег

65-річного жителя Станично-Луганського району Луганської області, який рік тому приніс бомбу в банці меду на блокпост ЗСУ, засуджено до 15 років в'язниці. У результаті цього теракту загинув один військовий, ще троє отримали поранення.

Сватівський райсуд Луганської області визнав чоловіка винним за ч. 3 ст. 258 КК України (вчинення терористичного акту, що призвів до загибелі людини) та ч. 3 ст. 15, ч. 2 ст. 258 КК України (незакінчений замах на повторне вчинення терористичного акту). У засудженого також конфіскували все майно, повідомляють на сайті прокуратури Луганської області.

Нагадаємо, після вдалого теракту цей чоловік у лютому 2015 року намагався влаштувати ще один вибух, але силовики впіймали його.

"ЛНР" включила терориста в списки для обміну. Його хотіли обміняти на луганську журналістку Марію Варфоломеєву, але українська сторона на це не пішла.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку
19:07У Києві племінник жорстоко вбив дядька: чоловіку завдали 26 ударів ножем, обрізали ніс та губу
23:05Стрілянину в школі на Закарпатті розслідують як теракт: підліток виконував вказівки з месенджера (відео)
22:55Затримали зятя на Харківщині, який задушив і півтора року ховав труп тещі (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО