До Дня Незалежності розпочнуться судові процеси проти Курченка та Клименка, - ГПУ

28-04-17 15:33
УНН

Генеральна прокуратура України планує, що до Дня Незалежності розпочнуться судові процеси проти бізнесмена Сергія Курченка та колишнього міністра доходів і зборів Олександра Клименка. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

«Ми плануємо не пізніше Дня Незалежності реалізувати судові процеси щодо Курченка і Клименка, які підозрюються у розграбуванні країни на колосальні суми», - повідомила вона.

Нагадаємо, ключового фігуранта справи С.Курченка затримали на Сумщині.

Як повідомляв УНН, Генеральна прокуратура України завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Зв’язані руки, а на голові – пакет: на Буковині свекор задушив 21-річну невістку і закопав тіло на городі
15:00В автотрощі з вантажівкою "Нової пошти" біля Львова загинули жінка та її 14-річний син (фото)
11:00Виліз на перила, щось кричав і зірвався: у Львові в ТРЦ 20-річний юнак впав з 3 поверху (фото)
19:00Тіло 11-річного хлопчика, якого зарізали, знайшли у Шептицькому просто неба
15:36Вистрибнув порізаним, щоб вижити, але зірвався з 11 поверху: подробиці кривавої драми на Оболоні в Києві (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО