До кандидата у президенти Франції нагрянули з обшуками

03-03-17 09:42
Апостроф

Вранці 2 березня в паризькому будинку кандидата в президенти Франції, колишнього прем'єр-міністра Франсуа Фійона і його дружини провели обшуки.

Про це повідомляє Le Parisien з посиланням на власні джерела.

Зазначається, що слідчі дії у будинку Фійона, розташованому в сьомому окрузі Парижа, проводили співробітники Центрального управління по боротьбі з корупцією, фінансовими і податковими злочинами.

В оточенні кандидата в президенти Франції підтвердили факт обшуків, але заявили, що вони вже закінчилися. Інших коментарів не надходило.

Нагадаємо, раніше фінансова прокуратура Франції розпочала судове розслідування справи про фіктивне працевлаштування дружини Фійона.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)
14:29На нозі майже не було плоті та виднілася кістка: у Кривому Розі знайшли рештки зниклої жінки у шафі в очереті (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО