Дощі стихнуть ближче до вихідних: з'явився оновлений прогноз погоди

По Україні до завтра, 8 жовтня, очікуються зливи, а вже 9-10 жовтня дощитиме лише у західних, північно-західних та Одеській областях, на решті території - без опадів. Про це повідомляють "Надзвичайні новини", посилаючись на Укргідрометцентр.

"Завтра у західних, більшості північних, центральних та Одеській областях дощі, окремі грози, вдень на Прикарпатті, Хмельниччині, Вінниччині та Житомирщині значні дощі, на решті території без опадів", - йдеться у повідомленні.

Температура повітря 8 жовтня вночі 9-16°, у східних областях 5-10°; вдень 16-21°, на півдні та сході країни до 24°, в західних областях 13-18°.

"В наступні дві доби (9-10 жовтня - ред.) у західних, північно-західних та Одеській областях місцями невеликий дощ, на решті території без опадів; температура суттєво не зміниться", - вказали синоптики.
Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
15:40У Києві померла 8-річна дівчинка, якій неправильно встановили діагноз
15:10В Одесі 10-річна дівчинка провалилася під тротуарну плитку і впала в 4-метрову яму (фото)
19:00Зв’язані руки, а на голові – пакет: на Буковині свекор задушив 21-річну невістку і закопав тіло на городі
15:00В автотрощі з вантажівкою "Нової пошти" біля Львова загинули жінка та її 14-річний син (фото)
11:00Виліз на перила, щось кричав і зірвався: у Львові в ТРЦ 20-річний юнак впав з 3 поверху (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО