ДТП на Майдані: підозрюваного відправили під домашній арешт

31-10-20 15:20
УНН

Суддя Шевченківського районого суду відправив під цілодобовий домашній арешт Юрія Назаренка, підозрюваного у вчинені смертельної ДТП на Майдані.

"До Назаренка Юрія Миколайовича...застосовувати запобіжний у вигляді цілодобового домашнього арешту", — зазначив суддя.

Так, прокурор клопотав про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. У свою чергу, сторона захисту просила обрати підозрюваному більш м’який запобіжний захід через проблеми пов’язані зі здоров’я.

За словами адвоката та лікаря підозрюваний потребує цілодобового медичного спостереження через нещодавнє медичне втручання та проблеми із сердцем.

Зазначимо, що підозрюваного у Шевченківський суд привезли на "швидкій допомозі".

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Зв’язані руки, а на голові – пакет: на Буковині свекор задушив 21-річну невістку і закопав тіло на городі
15:00В автотрощі з вантажівкою "Нової пошти" біля Львова загинули жінка та її 14-річний син (фото)
11:00Виліз на перила, щось кричав і зірвався: у Львові в ТРЦ 20-річний юнак впав з 3 поверху (фото)
19:00Тіло 11-річного хлопчика, якого зарізали, знайшли у Шептицькому просто неба
15:36Вистрибнув порізаним, щоб вижити, але зірвався з 11 поверху: подробиці кривавої драми на Оболоні в Києві (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО