Двоє підсудних вистрибнули з третього поверху у Дніпрі

25-08-17 13:29
ТСН

У Дніпрі з вікна зали суду на третьому поверсі вистрибнули двоє підсудних – чоловік та його дружина.

Як повідомляє ТСН, жінка отримала переломи, а чоловік – травму голови. Подружжя звинувачують у шахрайстві.

За даними слідства, сім'я працювала у маріупольській фірмі, яка обіцяла людям кредити, та замість цього фірма займалась виманюванням грошей з клієнтів.

За два роки подружжя аферистів, яке нібито працювало там операторами call-центру, заробило щонайменше 6 мільйонів гривень. Адвокат, який захищає обвинувачених у суді, зазначив, що про злочинну схему, яку вело керівництво фірми, працівники не знали.

Під час обрання запобіжного заходу жінці, якій обрали взяття під варту на два місяці, вона разом з чоловіком вистрибнула з вікна третього поверху будівлі.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00У Львові на 16-річного хлопця впала брила льоду з даху будинку, травми серйозні (фото)
17:17Попереджав матір про самогубство: 15-річний підліток відкрив стрілянину та вистрелив собі в голову у Запоріжжі (відео)
16:00Кілер, якого вбили на Черкащині після розстрілу 4 поліцейських, полював на депутата від партії Ляшка
14:01На Черкащині кілер застрелив 4 поліцейських, ще один поранений: подробиці та фото
22:36У Миколаєві у сміттєвому контейнері знайшли новонароджену дитину (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО