Експерт пояснив, чому терористи знову почали атакувати сили АТО

Активізація проросійських бойовиків може бути пов’язана з ротацією російського керівництва, відповідального за цю ділянку.

Таку думку висловив директор воєнних програм Центру Разумкова Микола Сунгуровський.

"Той факт, що помічника президента Росії Владислава Суркова відсторонили від кураторства проекту "Новоросії", призначивши на цю "посаду" заступника голови уряду РФ Дмитра Козака (за даними ЗМІ), міг вплинути на стратегію Москви в Донбасі",— вважає експерт.

Він також застерігає, що активізується і російська "робота" робота в тилу для дестабілізації мирних регіонів.

"Кремль не відмовився від своїх цілей на Донбасі. За рахунок операції в Сирії Росія спробувала відвернути лише увагу світової громадськості від України і показати, що з нею десь можна співпрацювати. Більш того, Кремль хотів показати, що він може бути союзником Заходу і, відповідно, західні санкції потрібно скасовувати", — наголосив Сунгуровський.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
18:53На Харківщині 19-річний хлопець​ ️зґвалтував 13-річну падчерку рідного дядька
18:36У Павлограді чоловік взяв у заручники жінку та вимагав привезти кума (відео)
17:38Жах на Київщині: чоловік перерізав горло неповнолітній дівчині, коли та спала у своєму ліжку
16:18На Хмельниччині далекобійник намагався зґвалтувати 13-річну дівчинку
23:5577-річний педофіл з Дніпра ґвалтував двох дівчат 7 та 8 років

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО