Евакуювали 200 людей: у Харкові палав ТРЦ (фото, відео)

У Харкові 24 травня у ТРЦ "Nikolsky" по вулиці Пушкінській, 2а сталася пожежа. Про це повідомляє місцевий паблік "Харьков Now".

Зазначається, що під час надзвичайної події ТРЦ повністю затягнуло димом. Ще до приїзду рятувальників персоналом торговельного центру було евакуйовано близько 200 відвідувачів.

Пресслужба ДСНС поінформувала про те, що горіли залишки будівельного сміття на відкритій лоджії на 3-му надземному рівні ззовні будівлі.

О 22:37 пожежу локалізовано, а о 22:42 повністю ліквідовано. Причина її виникнення наразі встановлюється.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
08:37Мешканці київської багатоповерхівки залишилися без гарячої води та опалення через відмову «Ковальської» погодити договір нового ОСББ із «Нафтогазом»
13:37Хід українця Ігоря Самуненкова визнали найблискучішим на Titled Tuesday
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО