Генпрокуратура України розповіла про розслідування відносно Яценюка

08-12-15 13:22
The Times

Генеральна прокуратура України (ГПУ) проводить розслідування причетності прем'єр-міністра країни Арсенія Яценюка до корупційної схеми, за допомогою якої виводилися кошти Одеського припортового заводу.

Про це британській The Times заявив заступник глави наглядового відомства, прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе.

«Ми провели обшук на вихідних і перші ж виявлені зв'язки вели до офісу прем'єр-міністра і уряду», — зазначив він. За словами Сакварелідзе, перевірка дозволила зібрати докази передбачуваної причетності прем'єра до крадіжки прибутку підприємства. Прокурор Одеської області підкреслив, що обсяги виведення коштів заводу досягали 90 мільйонів доларів на рік

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку
17:00У Кам'янському мати прикувала 7-річного сина до батареї: хлопчик провів на ланцюгу майже добу
18:53На Харківщині 19-річний хлопець​ ️зґвалтував 13-річну падчерку рідного дядька

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО