Горе-мати замкнула двох маленьких дітей без їжі в холодній квартирі

10-01-17 10:14
СЕГОДНЯ

У Хмельницькій області горе-мати залишила двох малолітніх дітей в замкненій квартирі. Рятувальникам ДСНС довелося "вирізати" двері, щоб врятувати дітей від голоду. Про це розповіли в СК ГУНПУ в Хмельницькій області.

В місті Шепетівка до міліції звернулися місцеві жителі. Люди розповіли поліції про те, що в вікні 5 поверху протягом дня сидять двоє діточок. На місце події приїхали рятувальники, які за допомогою спецзасобів відкрили квартиру. У приміщенні були двоє дітей: 2-річна дівчинка та 4-річний хлопчик. Скільки днів діти перебували без нагляду дорослих — зараз встановлюють в поліції.

"Місце знаходження батьків дітей встановити не вдалося. В квартирі залишили записку для батьків. Однак, вже другу добу діти перебувають у лікарні, а родичі так і не звернулися в поліцію, ні в лікарню", — зазначили в поліції. Наляканих і голодних дітей госпіталізували в Шепетівську районну лікарню.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
13:02У Києві акушер-гінеколог вбила породілля, а немовля народилося мертвим
11:59У Львові жінка дуже жорстоко вбила безхатченка
23:59На Сумщині дідусь упродовж 5 років ґвалтував малолітню онуку: вперше це сталось, коли їй було 9 років
14:37Маска, каска, ніж: 9-класник, який напав з ножем на школу у Києві, працював на ФСБ (фото, відео)
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО