Григоришин отримав громадянство України

30-05-16 16:01
Лівий берег

Російський бізнесмен Костянтин Григоришин отримав громадянство України. Про повідомило джерело в МВС.

Як повідомляється на сайті Державної міграційної служби, громадянин Росії і Кіпру Григоришин Костянтин Іванович звернувся із заявою про набуття громадянства України у спрощеному порядку, оскільки народився в Україні.

Він надав усі необхідні документи, в тому числі зобов'язався припинити громадянства Росії і Кіпру.

ДМС зазначає, що підстав відмовити Григоришину у громадянстві відомство не знайшло. Наявність кримінального провадження в Росії не є підставою у ситуації з Григоришиним.

"Реалізація права на набуття громадянства України за територіальним походженням є суб'єктивним правом, залежить тільки від волевиявлення особи і не може бути обмежена державою", - йдеться у заяві Головної медичної ради.

Костянтин Григоришин народився у Запоріжжі, але значну частину життя прожив у Москві. Бізнес-активи російського олігарха, в тому числі підприємства енергетики, судно- і машинобудування переважно зосереджені в Україні.

Григоришин очолює групу "Енергетичний стандарт", володіє компанією "Запоріжтрансформатор" - монополістом у виробництві силових трансформаторів, є мажоритарним акціонером сумського НВО ім.Фрунзе, "Укррічфлоту", а також співвласником дев'яти українських обленерго.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
18:53На Харківщині 19-річний хлопець​ ️зґвалтував 13-річну падчерку рідного дядька
18:36У Павлограді чоловік взяв у заручники жінку та вимагав привезти кума (відео)
17:38Жах на Київщині: чоловік перерізав горло неповнолітній дівчині, коли та спала у своєму ліжку
16:18На Хмельниччині далекобійник намагався зґвалтувати 13-річну дівчинку
23:5577-річний педофіл з Дніпра ґвалтував двох дівчат 7 та 8 років

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО