Групу торговців людьми затримали на Запоріжжі

Співробітники відділу кримінальної поліції по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Запорізькій області минулого тижня задокументували протизаконну діяльність трьох сутенерів.

Три дні поспіль до тенет запорізьких поліцейських потрапляли громадяни, які, всупереч чинному законодавству, заробляли на життя організацією сексуальних послуг.

Як повідомив начальник відділу кримінальної поліції по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Юрій Євтушенко, 17 травня було викрито адміністратора однієї з саун у Шевченківському районі Запоріжжя.

45-річна громадянка, окрім профільних послуг закладу, пропонувала відвідувачам послуги повій, отримуючи за це частку від зароблених «нічними метеликам» грошей.

Наступного дня поліцейські викрили бордель, організований на території обласного центру 25-річною місцевою мешканкою. Громадянка винайняла кілька квартир, у яких «працювали» повії, віддаючи організаторці половину заробітку.

А 19-го травня на гарячому було затримано 37-річного громадянина, який офіційно вважався водієм таксі. Проте левову долю перевезень згаданого водія складала доставка повій до клієнтів.

Варто зазначити, що місце, час, характер інтимних послуг та фінансові питання також вирішувалися з «таксистом».

Громадянина затримали у момент, коли він клав до кишені черговий відсоток від виконаного замовлення.

У всіх випадках відкриті кримінальні провадження, розпочаті за ознаками ст. 302 Кримінального кодексу України (Створення або утримання місць розпусти або звідництво). Згідно санкції статті, сутенерам загрожує до семи років позбавлення волі.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:53На Київщині потяг збив на смерть зовсім молодого чоловіка, який сидів на колії
21:43У Сумах граната вибухнула в руках 11-річного хлопчика
21:26У Києві чоловік задушив знайомого кайданками
17:41У Радомишлі чоловік зарізав дружину та 9-річну доньку: соцслужби відмовились захищати жінку з 5 дітьми
18:00Усе почалося з розбитого дзеркала: на Харківщині катували та ґвалтували 14-річного сироту на відео

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО