Ґвалтував пасербицю два роки: під Дніпром винесли жорсткий вирок педофілу

11-01-20 21:42
Обозреватель

Колишнього в'язня, жителя селища Васильківка Дніпропетровської області засудили до 14 років в'язниці за систематичні зґвалтування 12-річної падчерки.

Дівчинка піддавалася сексуальному насильству протягом двох років.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Дніпропетровської області.

Петропавлівський районний суд виніс вирок 47-річному жителю Васильківки. Встановлено, що раніше судимий за умисне вбивство громадянин, користуючись відсутністю співмешканки, протягом останніх двох років систематично ґвалтував її 12-річну дочку.

Свою провину підсудний не визнав, проте її довела місцева прокуратура. Згідно з рішенням суду, гвалтівник проведе за гратами 14 років.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:17Ревнивець на Вінниччині влаштував колишній страшну ДТП, коли вона відвозила 3 дітей до школи (фото)
16:2211-річна дівчинка зістрибнула з даху 17-поверхового будинку в Одесі і розбилась на смерть
19:00У Києві педофіл-гей напоїв горілкою до безпорадного стану двох підлітків і зґвалтував
18:21Людині відірвало голову, інша висить на паркані: у Києві авто влетіло в підземку і розчавило багато пішоходів (відео)
16:57У Дніпрі жінка викинулась з даху будинку і розбилась на смерть (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО