Хотіла скоротити дорогу: потяг відрізав ноги 9-річній дівчинці (відео)

У Житомирській області сталася трагедія. Поїзд наїхав на дівчинку, яка намагалася скоротити дорогу. Все сталося близько 12 години дня на одній з колій станції "Коростень". Вантажний склад з причіпними вагонами не помітив дитину.

9-річна дівчинка в результаті позбулася ніг, їй ампутували кінцівки. За словами медиків, у дитини не було жодних шансів зберегти ноги після того, що сталося. Зараз школярка перебуває в реанімації.

Поліція Житомирської області почала розслідування у цій справі. На станції кажуть, що незважаючи на заборону переходити шляхи, люди все одно ігнорують це правило і йдуть, щоб скоротити дорогу.

За словами хірурга, для дитини це шок втратити ноги. Очевидці трагедії кажуть, що для них це теж стало шоком, все сталося дуже швидко.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:22Сварились через майно: киянин замовив вбивство тещі за $5 тисяч
20:11На Тернопільщині заживо згорів 6-річний хлопчик
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО