Італійський пілот влетів у натовп глядачів під час Гран-прі

11-10-16 11:07
Обозреватель

Трагедією закінчилося Ралі Легенд, яке проходило у Сан-Марино. На одному з поворотів італійський гонщик Енріко Боназія не впорався із керуванням і влетів у натовп глядачів. що стояли на узбіччі.

Вилетів із траси автомобіль "Рено", збив кілька уболівальників, один із яких загинув. Вісім людей отримали поранення, четверо із них перебувають у важкому стані, інформує телеканал "360".

Автомобіль італійського пілота занесло на слизькій дорозі. Боназія не впорався з керуванням і пропустив лівий поворот, після чого на повній швидкості вилетів у пресовані тюки сіна, за якими перебували глядачі.

У результаті зіткнення загинув 51-річний чоловік. Після цього організатори ралі скасували залишилися спецділянки та церемонію нагородження.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:00Вирив тунель і грав у ньому: кучугура снігу стала домовиною для 11-річного хлопчика (відео)
20:30Викрили дитячу катувальню у Дніпрі: приковували на ланцюг, змушували імітувати тварин, кидали їжу на землю
19:49На Прикарпатті зіткнулися чотири авто: серед загиблих - дитина, постраждалих вирізали (фото)
20:35В Ірпені сварка між сестрою та братом завершилась убивством
19:59На Тернопільщині матір виколола око 3-річному синові заради соцвиплат, хлопчик осліп

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО